فیزیوتراپی در منزل تهران

معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان،فیزیوتراپی در منزل انتخاب مناسبی برای شماست، تخصص ما ارائه خدمات فیزیوتراپی می باشد،هدف مرکز تخصصی فیزیوتراپی مشعشعی درمان درد در منزل می باشد.

تماس با کلینیک 02177862044 مشاوره 09126088320

فیزیوتراپی در منزل تهران

همانطور که می دانید در تهران فیزیوتراپیست های زیادی در حال فعالیت می باشند که خدمات فیزیوتراپی در منزل را به شهروندان ارائه می دهند،اما آیا به هر فیزیوتراپیست که در این حوزه فعالیت می کند می تواند اعتماد کرد، چه از لحاظ تخصص چه از لحاظ کیفیت کار،مرکز فیزیوتراپی مشعشعی به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز شرق تهران آماده ارسال فیزیوتراپیست خانم و آقا به منزل شما می باشد. فیزیوتراپی در منزل تهران فیزیوتراپی در منزل تهران

قیمت فیزیوتراپی در منزل تهران

قیمت فیزیوتراپی در منزل بسیار متفاوت و متغییر می باشد،با توجه به نوع درمان،و تجهیزات مورد استفاده برای هر شخص می تواند کاملا متفاوت باشد،همواره سعی می کنیم قیمتی مناسب را در نظر بگیریم.قیمت های این مرکز کاملا براساس تعرفه های دولتی برای بیماران مشخص می شود.

تفاوت خدمات فیزیوتراپی در منزل با فیزیوتراپی در کلینیک چیست؟

بعضا پیش می آید افرادی که نیاز به فیزیوتراپی دارند بیرون آمدن از خانه برای آنها بسیار خطر دارد و به نوعی ریسک تلقی میشه، فیزیوتراپی در خانه ریسک و خطر را از بین می برد و متخصص به منزل آمده،با لباس راحتی در خانه هستید و می توانید ویزیت بشوید و درمان را ادامه دهید.
البته با این نکته را در نظر گرفت که فیزیوتراپی در منزل قطعا نسبت به فیزیوتراپی در مرکز هزینه ای بیشتری خواهد داشت،و این اتفاق کاملا طبیعی می باشد،هزینه ایاب و ذهاب،سختی کار در منزل برای فیزیوتراپیست.

در فیزیوتراپی در منزل چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

نکات زیر را توجه بفرمایید

  • سعی کنید از مرکز فیزیوتراپی معتبر و دارای پروانه و با سابقه برای این خدمت استفاده کنید
  • مجوزهای مرکز را چک کنید و مطمئن بشوید که تاییده مراجع ذیصلاح را دارند
  • از توانایی شخص فیزیوتراپیست مطمئن بشوید و تحقیق نمایید
  • ممکن است بعضی از فیزیوتراپیست ها به تازگی وارد بازار کار شده اند و تجربه کافی را ندارند، و با هزینه کم بخواهند کار شما را انجام دهند،مراقب باشید ممکن است به علت بی تجربه بودن کار را برای شما و اطرافیان شما سخت کند،سعی کنید از فیزیوتراپیست های با تجربه و دااری سابقه کمک بگیرید.

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم

مرکز مشعشعی با توجه به شرایط بیمار در صورت نیاز فیزیوتراپیست خانم را معرفی خواهد کرد.بنابراین فیزیوتراپی در منزل توسط خانم هم انجام می شود

البته باید واقعیت ها را پذیرفت که فیزیوتراپی در منزل توسط خانم با توجه به حساسیت خانم ها کمی با احتیاط بیشتری انجام می شود،یعنی مرکز فیزیوتراپی باید از محل،شخص اطمینان کامل را داشته باشد تا بتواند از فیزیوتراپیست خانم استفاده نماید،امیدوارم حساسیت های مرکز را در این مورد درک نمایید.

فیزیوتراپی در منزل تهران در چه مناطقی انجام می گیرد؟

فیزیوتراپی در منزل تهران

ارائه خدمات فیزیوتراپی در خانه توسط مرکز مشعشی در تمامی مناطق تهران،شمال تهران،جنوب،شرق و غرب انجام می گیرد.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

مرکز مشعشعی همواره سعی می کند در تمامی مناطق تهران از جمله غرب تهران خدمات خود را به نحو احسن ارائه بدهد

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران

با توجه به اینکه مرکز مشعشعی در شرق تهران و منطقه تهرانپارس قرار داد قطعا خدمات خود را در شرق تهران هم به نحو احسن به شهروندان این منطقه ارائه می دهد. البته اگر شما در شرق تهران ساکن هستید و امکانش هست درمان خود را در مرکز مشعشعی قطعا هزینه های شما کاهش پیدا خواهد کرد، در صورت مشاوره با مرکز تماس حاصل فرمائید.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

،مرکز فیزیوتراپی مشعشعی خدمات خود در منزل به ساکنین شمال تهران را ارائه می دهد،در صورت صلاحدید مرکز فیزیوتراپیست خانم به شمال تهران هم اعزام خواهد شد. فیزیوتراپی در منزل تهران

هر جلسه خدمات فیزیوتراپی در منزل چند ساعت می باشد؟

میزان ساعت خدمات فیزیوتراپیست در خانه شما با توجه به شرایط بیمار مشخص می شود اما معمول ترین زمان یک ساعت می باشد. البته باید این نکته را در نظر گرفت بیشتر از یکساعت برای بیمار هم درمان به شدت خسته کننده می شود و فیزیوتراپیست هم ممکن است دچار خستگی شود و از کیفیت کار کم شود،پیشنهاد می شود زمان درمان را به خود فیزیوتراپیست بسپارید و اجازه دهید خودش تصمیم بگیرد.

Home Physiotherapy
Home Physiotherapy
Home Physiotherapy

فیزیوتراپی در شرق تهران با وجود مشغله‌های فراوان برخی از بیماران محترم امکان بردن بیمارانی که توانای حرکتی کمی دارند به مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی بسیار دشوار شده است. به همین دلیل این مرکز تصمیم گرفته با ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در محل این امر را برای بیماران تسهیل کند. یکی از موارد دیگر که در فیزیوتراپی انجام میشود تمرین درمانی است. در تمرین درمانی انجام ورزش ها و حرکات مختلف به بیمار آموزش داده می شود یا بر روی او انجام میشود. همچنین انجام ماساژ درمان، آب درمانی و … نیز جزو تمرین درمانی می باشد. PHYSIOTHERAPY HOME

ویدیوهای فیزیوتراپی در منزل تهران مشاهده بفرمایید

مزایای فیزیوتراپی در منزل

چرا باید فیزیوتراپی را در منزل انجام بدهم

img

راحتی در منزل

img

خطر کمتر

img

صرفه جویی در هزنیه

img

تیم متخصص

img

خدمات بهتر و مناسب شما

img

متخصص در فیزیوتراپی

روش های درمان

روش های درمانی چگونه است

  • استفاده از تجهیزات مکانیکی.
  • استفاده از جریان‌های الکتریکی.
  • مانورهای دستی
  • تمرینات ورزشی
  • نور، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ، گرما و جریان برق استفاده می‌شود
مشاور و هماهنگی 02177862044

هزینه ارسال فیزیوتراپیست به منزل

توسط مرکز تخصصی مشعشعی

مهمترین هدف ما ارائه خدمات مناسب با هزینه مناسب می باشد

هزینه ها با توجه به شرایط بیمار می تواند متفاوت باشد،جهت مشاوره و اطلاع از هزینه ها تماس بگیرید

مرکز تخصصی فیزیوتراپی مشعشعی هزینه ها را کاملا براساس تعرفه دولتی مشخص می نماید

راه های ارتباطی

تماس و مشاوره جهت ارئه خدمات فیزیوتراپی در منزل شما توسط مرکز مشعشعی

01 brand
02 brand
03 brand
04 brand

پرسش و پاسخ

سوالات متداول

Q.

هر جلسه چند دقیقه می باشد؟

Q.

آیا فیزیوتراپی در منزل مشابه کلینیک می باشد؟

Q.

متخصصین متفاوت می باشند؟

Q.

پرداخت هزینه به چه صورت می باشد؟

Q.

تعداد جلسات با کلینیک متفاوت می باشد؟

Q.

نیاز به تجهیزات خاصی است؟

با توجه به حساس بودن خدمات فیزیوتراپی در منزل جواب سوالات در یک جمله خلاصه نمی شود،بنابراین برای پاسخگویی به هر یک از سوالاتی که در ذهن دارید با ما تماس بگیرید،مرکز مشعشعی با افتخار آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. تماس با کلینیک 02177862044
تماس جهت فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در منزل فیزیوتراپی خوب در تهران فیزیوتراپی در شرق تهران فیزیوتراپی درمان گردن درد سوزن خشک در فیزیوتراپی